manicure hybrydowy

2020-09-08

Na czym polega manicure hybrydowy?

Na pierwszy rzut oka manicure hybrydowy niewiele różni się od manicure tradycyjnego. Paznokcie są niezwykle błyszczące, podporne na rozdwajanie oraz na zadrapania i to przez długi czas. Paznokcie również nie tracą blasku oraz bardzo charakterystycznego połysku. Chociaż technika ta była już znana w kosmetyce od dobrych kilku lat, to dopiero w roku 2010 zdobyła ogromną popularność.


Łatwe wykonanie

Otóż, manicure hybrydowy niewiele się różni od manicure tradycyjnego na pierwszy rzut oka. Manicure hybrydowy rozpoczyna się od przygotowania płytki. Paznokcie opiłowane ze skórkami odsuniętymi pozostają zmatowione bloczkiem specjalnym. Jest to bardzo ważne, ponieważ u osób, których płytka jest tłusta naturalne manicure hybrydowy może się nie utrzymać. Po założeniu specjalnego żelu, należy go utwardzić w lampie UV. Następnie są nakładane warstwy poszczególnego koloru

Oczywiście ten rodzaj manicure daje nam możliwość na wykonanie bardzo wielu zdobień. Jednak hybryda nie nadaje się w żadnym wypadku do przedłużenia płytki.