nowe pożyczki w domu klienta

2020-08-02

Pożyczki dostarczane do domu

Firmy finansowe starają się w coraz większym stopniu wychodzić naprzeciw potrzebom klientów. Jednym z takich rozwiązań są pożyczki udzielane na dowód bezpośrednio w domu klienta.


Na czym polegają takie pożyczki?

Gdy klient wypełni wniosek o pożyczkę w firmie, które realizuje pożyczki do domu wówczas przedstawiciel firmy odwiedza klienta bezpośrednio w domu. Podczas takiego spotkania odbywa się:

- weryfikacja klienta,

- podpisanie umowy,

- wypłata środków finansowych.

Dla wielu klientów nowe pożyczki w domu klienta to znacznie bardziej wygodne rozwiązanie. Wynika to z możliwości spotkania się z przedstawicielem firmy pożyczkowej bezpośrednio. Podczas spotkania można zadać dodatkowe pytania dotyczące szczegółów oferty, sposobu spłacania zobowiązania. Dodatkowo można w domowych warunkach, na spokojnie zapoznać się z umową pożyczkową.


Spłata pożyczki

Przy udzielaniu nowych pożyczek w domu klienta można również korzystać ze spłacania rat bezpośrednio przedstawicielowi firmy pożyczkowej. Odwiedza on klientów regularnie w celu uzyskania kwoty, która stanowi wysokość spłacanej raty. Dla wielu osób jest to znacznie wygodniejsza forma spłacania zobowiązania. Dotyczy to szczególnie osób starszych, które nie korzystają z bankowości internetowej, a mogą mieć trudności w regularnych odwiedzaniu oddziałów firm pożyczkowych. Natomiast dla firm finansowych taka forma udzielania pożyczek zwiększa zaufanie wśród klientów, jak też pozwala na ograniczenie konieczności prowadzenia dużej liczby oddziałów na terenie całego kraju.