rehabilitacja w domu pacjenta warszawa

2020-12-20

Rehabilitacja w domu pacjenta Warszawa

 Zwykle mamy wyobrażenia, że prawidłowo wykonane, profesjonalne sesje u rehabilitanta powinny odbywać się stacjonarnie, w odpowiednio przygotowanych gabinetach, sterylnych warunkach, w otoczeniu białych, zimnych ścian. Nic bardziej mylnego – specjalistyczna rehabilitacja w domu pacjenta warszawa https://aktywnaklinika.pl jest jak najbardziej możliwa.Co zakłada rehabilitacja w domu pacjenta w Warszawie?

Rehabilitacja w domu pacjenta w Warszawie ma na celu dotarcie do tych pacjentów, którzy mają utrudnione poruszanie się i przemieszczanie, a także tych, dla których przebywanie w gabinetach specjalistycznych budzi niepokój. Rehabilitacja w domu pacjenta w Warszawie obejmuje większość podstawowych zabiegów, takich jak: laser, masaż klasyczny, światłolecznictwo, elektrostymulacja czy elektroterapia, a także różnorodne ćwiczenia, zarówno indywidualne, jak i neurofizjologiczne.


Czy rehabilitacja w domu pacjenta w Warszawie musi być droga?Nie musi – część specjalistycznych gabinetów rehabilitacji ma podpisane kontrakty z NFZ. Wystarczy dowiedzieć się, na przykład z Internetu, który z rehabilitantów będzie najodpowiedniejszy w danym przypadku.