ziołowe tabletki na sen

2020-07-15

Zioła ratunkiem w bezsenności

Ludzie cierpiący na bezsenność próbują wielu popularnych sposobów na dobry sen. Znane jest stosowanie ziół w medycynie od stuleci.

Sen APTEO

Do ziołowych tabletek na sen należy Preparat Sen APTEO. Zawiera on składniki sprzyjające uspokojeniu oraz poprawiające komfort snu: melatonina pomaga w skróceniu czasu potrzebnego na zaśnięcie, melisa uspokaja, pomaga się wyciszyć i odpocząć oraz zapewnia zdrowy sen, chmiel przyczynia się do ukojenia i odprężenia.

Ziołowe tabletki na sen zawierają składniki sprzyjające uspokojeniu, rozluźnieniu oraz poprawiające komfort snu. Można je przyjmować bez uszczerbku dla zdrowia. Zalecana do spożycia dzienna porcja pół godziny przed położeniem się do łóżka na nocny wypoczynek.

Ziołowe tabletki a ciąża

Czy dla wszystkich jest bezpieczne przyjmowanie ziołowych tabletek na sen? Okazuje się, że nie. Do tej kategorii należą np. ciężarne. Kobiety ciężarne powinni przekonsultować tę kwestię z lekarzem. Nie wszystkie substancje zawarte w preparatach mogą być nieszkodliwe dla płodu. Powinno się to rozważyć, zanim skorzystamy z ziołowych tabletek na sen. Dotyczy to również matek karmiących. Aktywne substancje mogą przedostawać się z mlekiem matki do organizmu noworodka i być szkodliwe, np. powodować kolki.

Popularność ziołowych tabletek na sen

Pewna grupa użytkowników, np. studenci przed egzaminami chcący zrelaksować się chętnie posiłkują się ziołowymi tabletkami na sen. Pomagają odprężyć się i uzyskać dobry sen po ciężkim dniu nauki. Rozluźnienie sprzyja szybszemu zasypianiu.